Porozmawiajmy przy stole o dzielnicy Aniołki

W poniedziałek, 15 lipca, o godz. 17:00 w Parku im. Daniela Gralatha przy ul. Skłodowskiej-Curie (skwer przy siłowni zewnętrznej), odbędzie się kolejne spotkanie mieszkańców Gdańska w ramach cyklu „Porozmawiajmy przy stole”. Tym razem władze Gdańska oraz przedstawiciele jednostek organizacyjnych, w tym Gdańskiego Centrum Świadczeń, spotkają się z mieszkańcami dzielnicy Aniołki.

Prezydent Gdańska z mieszkańcami przy stole. Zaproszenie na spotkanie 15 lipca. godz. 17-19 Park im. Daniela Gralatha przy ul. M. Skłodowskiej-Curie

W spotkaniu weźmie udział Aleksandra Dulkiewicz – prezydent Gdańska, zastępcy prezydenta oraz dyrektorzy miejskich jednostek organizacyjnych. Mieszkańcy będą mieli okazję porozmawiać o zrealizowanych lub planowanych inwestycjach i o aktualnych działaniach miejskich.

Na miejscu będą działały punkty informacyjne miejskich jednostek:

  • Gdańskiego Centrum Kontaktu
  • Gdańskiego Centrum Świadczeń
  • Straży Miejskiej w Gdańsku
  • Biura Rozwoju Gdańska
  • Karta Mieszkańców

Wypełnij ankietę

Tradycją spotkań prezydent Gdańska z mieszkańcami poszczególnych dzielnic jest przedstawienie wyników ankiety, w której biorą wcześniej udział, zamieszczonej na naszym portalu. Jest ona anonimowa. Należy wskazać w niej mocne i słabe strony Aniołek. Jej wyniki zostaną przedstawione właśnie podczas spotkania zaplanowanego na 15 lipca.