Pracownicy GCŚ wykręcili kilometry dla Gdańska

7958 km przejechanych kilometrów, prawie 2 000 kg zaoszczędzonego CO2 – tak wygląda bilans udziału pracowników Gdańskiego Centrum Świadczeń w IX edycji gry rowerowej „Kręć kilometry dla Gdańska”. W środę 15 grudnia odbyło się podsumowanie akcji, podczas którego uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a najlepsi również statuetki.

Gra „Kreć kilometry dla Gdańska” organizowana jest od dziewięciu lat. Zasady są proste – trzeba zebrać jak najwięcej punktów, które przyznawane są za przejazdy. Szczególnie premiowane są te, które zaczynają się lub kończą w miejscu pracy.

W tegorocznej edycji „Kręć kilometry dla Gdańska” wzięło udział 12 pracowników Gdańskiego Centrum Świadczeń. Śmiałkowie w okresie od 13 września do 12 listopada, bez względu na pogodę, pokonywali kolejne kilometry na swoich jednośladach.  

Pracownicy GCŚ biorący udział w akcji „Kręć kilometry dla Gdańska”. W rękach trzymają dyplomy i statuetki.
Pracownicy GCŚ biorący udział w grze „Kręć kilometry dla Gdańska”

Najbardziej zacięta rywalizacja o punkty odbyła się pomiędzy zdobywcami dwóch pierwszych miejsc. Jak sami przyznali, praktycznie do końca gry nie było pewne komu przypadnie palma pierwszeństwa. Ostatecznie pierwsze miejsce zajęła Iwona Kruk, która wynikiem 11 749 punktów wyprzedziła o 280 punktów Daniela Jasińskiego. Na najniższym stopniu podium stanęła Małgorzata Teperek.

Statuetki dla najlepszych
Statuetki dla najlepszych

Środowe spotkanie było wspaniałą okazją do podsumowania akcji, ale również do rozmowy na temat udziału pracowników Centrum w kolejnych edycjach gry. Uczestnicy spotkania byli zgodni, że grę warto promować wśród koleżanek i kolegów. Dlatego niech inne drużyny mają się na baczności – za rok będzie nas więcej i zdobędziemy więcej punktów!