Piknik z Budżetem Obywatelskim

Ten post został napisany ponad 6 miesięcy temu. Oznacza to, że może zawierać nieaktualne dane. Najnowsze informacje o świadczeniach znajdziesz w zakładkach tematycznych. Są one dostępne w górnej części strony.

Już w najbliższą niedzielę 17 września w godzinach 12.00-15.00 Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz zaprasza wszystkich mieszkańców na Piknik z Budżetem Obywatelskim, który odbędzie się na początku deptaka prowadzącego do molo w Brzeźnie. Na dorosłych i dzieci czeka wiele atrakcji. 

Piknik dla mieszkańców, niedziela 17 września, godz. 12:00 - 15:00, początek deptaka do molo w Brzeźnie (ul. Czarny Dwór). Atrakcje: punkt konsultacyjny BO, animacje dla dzieci i konkursy z nagrodami, dmuchany plac zabaw dla dzieci, warsztaty kreatywne, fotobudka, poczęstunek

Podczas wydarzenia wszyscy tegoroczni wnioskodawcy Budżetu Obywatelskiego będą mieli okazję zaprezentować projekty i opowiedzieć o swoich pomysłach mieszkankom i mieszkańcom Gdańska, a konsultanci BO pomogą zagłosować. Dostępne będzie również mobilne biuro Gdańskiej Karty Mieszkańca. 

Najmłodsi gdańszczanie i gdańszczanki poskaczą na dmuchanym placu zabaw, ozdobią swoje buzie wymarzonym malunkiem, zaplotą warkoczyki, stworzą własnoręcznie las lub morze w słoiku, udekorują drewniane figurki lub bawełniane torby.  

Nie zabraknie również wielu zabaw, konkursów z nagrodami oraz poczęstunku.

Biuro ds. Rad Dzielnic i Współpracy z Mieszkańcami