Budżet Obywatelski oczami dzieci. Weź udział w konkursie plastycznym

Ten post został napisany ponad 6 miesięcy temu. Oznacza to, że może zawierać nieaktualne dane. Najnowsze informacje o świadczeniach znajdziesz w zakładkach tematycznych. Są one dostępne w górnej części strony.

Budżet Obywatelski zmienia gdańską przestrzeń od ponad dekady. Każdego roku nowe projekty zgłaszają głównie dorośli gdańszczanie, ale coraz częściej swój udział w kreowaniu miasta chcą mieć także młodzi mieszkańcy. We wrześniu zaplanowano głosowanie na projekty zgłoszone wiosną br., a do tego czasu warto wziąć udział w konkursie dedykowanym dzieciom w wieku 5 -14 lat.

Infografika dot. konkursu plastycznego. Prace można wysyłać do 31 lipca 2023 r. Regulamin na www.gdansk.pl/budzet-obywatelski


Konkurs plastyczny poświęcony BO zorganizowano po raz pierwszy przed rokiem. Cieszył się on sporym zainteresowaniem wśród mieszkańców, a wielu z nich wykazało się niesamowitą kreatywnością przy tworzeniu prac. W tym roku konkurs odbywa się pod hasłem: „BO dzieci zmieniają Gdańsk”. Co należy zrobić, by wziąć w nim udział? Jakie nagrody można wygrać? Dowiesz się tego na stronie gdansk.pl.