Chcesz osobiście załatwić sprawę? Umów się na wizytę!

Ten post został napisany ponad 6 miesięcy temu. Oznacza to, że może zawierać nieaktualne dane. Najnowsze informacje o świadczeniach znajdziesz w zakładkach tematycznych. Są one dostępne w górnej części strony.

Od 22 marca 2021 r. osobiste wizyty w Gdańskim Centrum Świadczeń będą odbywały się wyłącznie po wcześniejszym umówieniu terminu. Wnioski oraz inne dokumenty będzie można składać przez internet, pocztą lub do wrzutni. Wprowadzone ograniczenia wynikają ze skokowego wzrostu liczby chorych na COVID-19.

Chcesz osobiście załatwić sprawę? Umów się na wizytę!

Zdecydowanie zalecamy załatwianie spraw zdalnie. Jednak jeśli Twoja wizyta jest konieczna, umów jej termin. Zadzwoń pod numer:  513 902 853.

Obsługa umówionych Klientów odbywa się przy ul. Powstańców Warszawskich 25 wyłącznie w budynku C.

Na wizytę może przyjść tylko wnioskodawca lub osoba posiadająca pisemne upoważnienie od wnioskodawcy, bez osób towarzyszących. Dlatego prosimy o ograniczenie wizyt z dziećmi do niezbędnego minimum.

Ważne!
Pamiętaj, że przed wizytą musisz zdezynfekować ręce oraz założyć maseczkę. Ważna jest również bezpieczna odległość od innych osób.

Masz pytania? Sprawdź, gdzie znajdziesz odpowiedzi.

Zachęcamy do kontaktu elektronicznego.

Chcąc uzyskać informację – jak załatwić sprawę – skontaktuj się z Gdańskim Centrum Kontaktu (24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu) , e-mail: kontakt@gdansk.gda.pl, tel. (58) 524 45 00.

Pisma wymagające podpisu złóż przez Platformę ePUAP na skrzynkę podawczą naszego Centrum ePUAP: /GCSGdansk/SkrytkaESP.

We wszystkich sprawach merytorycznych związanych z pracą naszego Centrum prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, tel. (58) 326 79 89, e-mail: info@gcs.gda.pl

Złóż wniosek przez internet

Wnioski o świadczenia można składać przez internet, np. za pośrednictwem Portalu Emp@tia. Portal umożliwia złożenie wniosku o większość świadczeń, w tym o świadczenie 500+, jak również o zasiłek rodzinny, czy też świadczenie z funduszu alimentacyjnego.

Wniosek o świadczenie 500+  najłatwiej złożysz przez bankowość internetową. Szczegóły znajdziesz na stronie Twojego banku.

Wrzuć wnioski i dokumenty do wrzutni lub prześlij je pocztą

Wnioski o świadczenia oraz inne pisma można bezpiecznie składać w specjalnych wrzutniach oraz za pośrednictwem poczty.

Wrzutnie

Wnioski o świadczenia, pisma, podania, uzupełnienia do wniosków oraz inną korespondencję można bezpiecznie dostarczać  do specjalnych wrzutni. Znajdują się one w Gdańskiego Centrum Świadczeń ul. Powstańców Warszawskich 25, w przedsionkach budynków A oraz C.

Poczta

Korespondencję możesz przesyłać pocztą na adres:

Gdańskie Centrum Świadczeń
ul. Powstańców Warszawskich 25
80-152 Gdańsk